ADKA...Hľadá domov

12.10.2018

Meno: ADKA
ev.č: 39/2018
Miesto nálezu: Hororový byt v LUČENCI..odobratá RVPS
Datum prijatie: 26.9.2018
Datum nar. cca: 1.9.2015

Farba: TIGROVITÁ


Povaha: ADA je užasná mačička v mladom veku, už zo začiatku bola velmi pritulná a maznavá. povahu časom upresnime. Nemá problem ani s mačičkami ani so psami .Adka je odčervená niekolkokrát, odblšená, testovaná na FIV/FELV s neg.výsledkom , 7.11.2018 sterilizovaná a nasledně bude zaočkovaná.

  • ku nám došla podviživená a samozrejme bez hygienyckých návykov a zo zápalom horných dýchacích ciest a chorými očkami ..bola nasaděná liečba - Doxyhexal ATB + Kolostrum a L - Lyzin a bola odčervená / 2x /..momentálně už zdravá a pripravená do adopcie...

  • Ada bola odobratá RVPS za pomoci dobrovolnikov, televizie JOJ a MARKÍZY z bytu hrozy v Lučenci aj s ostatnými celkom 33 mačkami, mačky tam žili bez vody a jedla, 2 mačičky žial už boli mrtvé za oknom / jedna priamo vo ventilačke v okne / a vdaka tomu sa spustila akcia záchrany . A tak sa Ada aj zo svojou kamoškou Ebby dostala k nám ...ponukli sme pomoc s prevzatím 2 mačičiek k nám do OZ Sofik.

  • Bližšie info na telefonom cisle OZ Sofik 0944 423 782 alebo v emaili: ozsofik.pomocmackam@gmail.comPodmienka adopcie: podpisanie adopčné zmluvy a vela vela lásky :)