EBBY...Hľadá domov

26.09.2018

Meno: EBBY
ev.č: 40/2018
Miesto nálezu: Hororový byt v LUČENCI..odobratá RVPs
Datum prijatie: 26.9.2018
Datum nar. cca: 1.9.2012/2013
Farba: TIGROVITÁ


Povaha: Ebby je užasná 5 - 6 ročná mačička , zo začiatku je plachá ale maznavá. povahu časom upresnime, lebo samozrejme neustále sa Ebby učí novým veciam . Nemá problem ani s mačičkami ani so psami .

Ebby je odčervená niekolkokrát, odblšená, testovaná na FIV/FELV s neg.výsledkom , 7.11.2018 sterilizovaná a nasledně bude zaočkovaná.ku nám došla plná strachu, podviživená a samozrejme bez hygienyckých návykov a zo zápalom horných dýchacích ciest a chorými očkami a zdeformovaným uškom od svrabu ..bola nasaděná liečba - Doxyhexal ATB + Kolostrum a L - Lyzin a bola odčervená / 2x /.. v sučasnej dobe už zdravá a pripravená do adopcie..

Ebby bola odobratá RVPS za pomoci dobrovolnikov, televizie JOJ a MARKÍZY z bytu hrozy v Lučenci aj s ostatnými celkom 33 mačkami, mačky tam žili bez vody a jedla, 2 mačičky žial už boli mrtvé za oknom / jedna priamo vo ventilačke v okne / a vdaka tomu sa spustila akcia záchrany . A tak sa Ebby aj zo svojou kamoškou Adkou dostala k nám ...ponukli sme pomoc s prevzatím 2 mačičiek k nám do OZ Sofik.


Bližšie info na telefonom cisle OZ Sofik 0944 423 782 alebo v emaili: ozsofik.pomocmackam@gmail.com
Podmienka adopcie: podpisanie adopčné zmluvy a vela vela lásky :)