Projekt virtuálna adopcia

16.04.2018

Náš ďalší projekt na tento rok ♥️


Ak vás zaujme niektorá z našich mačičiek, jej smutný osud, alebo len jednoducho chcete pomôcť mačičke z nášho OZ, alebo z akéhokoľvek dôvodu si mačku nemôžete adoptovať, ponúkame Vám možnosť VIRTUÁLNEJ ADOPCIE akékoľvek mačičky z nášho OZ.
Princíp virtuálnej adopcie je založený na pravidelnom mesačnom príspevku v minimálnej výške 10 eur, určenom pre konkrétnu mačičku. Ide najmä o pravidelný príspevok, ideálne až do adopcie mačky, samozrejme môžete ukončiť aj skôr. Z tohto Vášho príspevku budú hradené náklady na danú mačičku, napr. na liečbu, kastráciu, kvalitnejšie krmivo, očkovanie či iné veci, ktoré sú pre mačku nevyhnutné.
Ako poďakovanie Vám zašleme certifikát o virtuálnej adopcii a samozrejme zoznam adoptívnych rodičov :) budeme zverejňovať na našej web a FB stránke pri danej mačičke. Ako "virtuálny rodič" budete dostávať nové informácie o vybranej mačičke. Virtuálnym adoptérom môže byť fyzická osoba staršia 18 rokov , pričom platí, že môžete mať adoptovaných aj viac mačičiek a naopak jednu mačičku si môže adoptovať aj viac ľudí.
Ak sa rozhodnete pre virtuálnu adopciu mačičky z nášho OZ Sofík, kontaktujte nás prosím mailom
ozsofik.pomocmackam@gmail.com

Mame tu žiaľ aj mačičky, ktoré nemajú to šťastie a asi sa nikomu nepáčia a už tu žijú dlhodobo a aj také, ktoré zo závažných zdravotných dôvodov nie sú vhodné k adopcii .. Každý vieme koľko stoji len jedna mačka v domácnosti (kvalitná strava, stelivo, veterinár) a my nemôžme pomáhať ďalej, keď nám tu ostávajú tieto mačičky a treba sa o nich postarať ♥️ a to sú ďalšie financie.. V nasledujúcich albumoch sú mačičky, ktoré nemôžu ísť žiaľ do ADOPCIE preto tento projekt :)

P.S: Samozrejme si môžete ADOPTOVAŤ akúkoľvek mačičku, ktorú v depozite máme (nájdete v sekcii: MAČIČKY NA ADOPCIU) 

POMÔŽTE NÁM POMÁHAŤ ĎALEJ. ĎAKUJEME