Mačičky na ADOPCIU

Na konci albumov najdete k prečítanie naše adopčné zmluvy

Vítajte priatelia,

Naše mačičky v depozite dostávajú len kvalitnú stravu!  Granulky papajú len ONTARIO, ROYAL CANIN, BOZITA, IAMS, PORTA 21, EMINENT alebo JOSERA a pod. superprémiové krmivá.. dostávajú mäsko 100% Barfdog alebo konzervy.

Tak isto by sme boli rádi, keby stredne kvalitnú stravu dostavali aj v nových domovoch ( vyhnete sa tak črevným problemom, a v buducnosti sa vyhnete možným problemom s obličkami a močovým mechúrom a verte že liečba je velmi nákladná a nestojí to za tých pár ušetrených €...kvalitná strava napriklad zo Zoohitu je lacnejšia než šrot Whiskas a pod. supermarketové sragorky )

Doplnky dostávajú L-LYZIN na imunitu, kokosový olej na srsť a multivitamin v paste...

U nás mačičky sú naučené na kryté WC a fontánu, sú pravidelne odčervované , odblšené (ADVOCATE), očkované, a od 6 mesiacov aj všetci kastrovaný/sterilizovaný...a testovaný na FIV a FeLV..

Sú naučené dnu aj von , na psy, deti, ostatné mačičky a na bežný život v domácnosti .

Deň pred dohodnutým termínom odchodu do nového domova, podstupujú u našich veterinárov v Seredi ( MVDR Garaj Braňo , MVDR Martin Januška a MVDR Ivanka Janušková ) kompletnú klinickú prehliadku aby sme mali istotu že odnás dostanete do adopcie zdravú mačičku ( dobré meno sme si budovali velmi dlho a zakladáme si na tom aby od nás odchádzali až po klinické kontrole )

Do nových domovov odchádzajú plne socializovaní!!!..

Snažíme sa im pri svojej práci, rodine a povinnostiam na plno venovať, aby ste si od nás adoptovali dokonalého maznáčika a člena rodiny ..

Podmienka adopcie: podpísanie adopčnej zmluvy. Adopčný poplatok máme dobrovolný na náš transparentný učet SLSP OZ Sofik ale nie fixný !!!

Zmluvy k pozreti TU: https://www.ozsofik.sk/l/nase-adopcne-zmluvy/)

BLIŽŠIE INFORMÁCIE VÁM POSKYTNEME NA TELEFÓNNOM ČÍSLE OZ SOFIK 

0944 423 782 

ALEBO V EMAIL: ozsofik.pomocmackam@gmail.com